Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mimoriadny odpočet vodomerov - zmena cenyVytlačiť

Mimoriadny odpočet vodomerov – zmena ceny

Liptovská vodárenská spoločnosť, a. s., Liptovský Mikuláš oznamuje svojim odberateľom a producentom, že od dnešného dňa v priebehu mesiaca jún a júl 2019 budú vykonané mimoriadne odpočty vodomerov u všetkých odberateľov a producentov v obci z dôvodu zmeny ceny stočného. Mimoriadne odpočty budú pracovníci Liptovskej vodárenskej spoločnosti vykonávať postupne podľa svojich prevádzkových možností.

Žiadame všetkých občanov, aby počas odpočtov sprístupnili vodomerné šachty a priestory, v ktorých je umiestnený vodomer a odstránili prekážky, ktoré znemožňujú odčítanie vodomeru. Ide hlavne o vyčistenie zasypaných a zatopených šachiet, prípadne o zabezpečenie domácich zvierat proti napadnutiu pracovníkov Liptovskej vodárenskej spoločnosti.

Stav vodomeru môžete nahlásiť aj telefonicky na číslo telefónu 5437 754 alebo na bezplatnej linke 0800 162 334.

Bližšie informácie Vám poskytnú pracovníci LVS, a.s. osobne alebo telefonicky.

dnes je: 19.7.2019

meniny má: Dušana